Motto pro tento týden:

"Není ostuda spadnout, ale dlouho se nezvedat"

Úvodem o nás

Tyto stránky byly původě založené víceméně jako recesistické pro úzký okruh čtenářů zejména z řad futsalového klubu G12 Chrudim a několika málo fanoušků. Kdysi tu přispívaly až tři osoby a sice Fronke alis vrchní ideolog, Otec zakladatel a příležitostně Buben. Otec zakladatel svou činnost na těchto stránkách ukončil již dávno, načež se Fronke rozhodl rozšířit zaměření stránek a zveřejňovat zde své reportáže z různých sportovních, kulturních, či alkoholických akcí. V roce 2015 skončil i samotný G12, ale stránky žijí dál a oblíbené jsou především rubriky Čtenářský deník a Dědeček vzpomíná. Kdyby to snad někoho zajímalo, všechny staré reporty  jsou na stránkách stále k dostání. Případným čternářům přeju (snad) příjemné zpestření dlouhé chvíle. 

Onlajny

Oživení stránek

Po dlouhé době to tu zase trochu ožilo a přibyly nějaké nové reporáže z akcí. Najdete je v patřičné rubrice. Občasně se taky snažím doplňovat Čtenářský deník. Případným čtenářům přeju hezký den a snad trochu zábavy, protože o tom se tahle stránka snaží bejt (být). 

Rozšíření působnosti stránek

Jelikož se věhlasný futsalový klub G12 výrazně zmenšil, co se členské základy týče a z kdysi tří týmů už zbylo pouze "C" špatně hrající v nejnižší soutěži. A jelikož sem už vůbec nepíše Žeňa alias Otec zakladatel, rozhodl jsem se tyto stránky osvojit a budu tady ukájet svoje nízké literární pudy. Kromě mých povídek a alkoholické historie v rubrice Dědeček vzpomíná, jsem přidal i svůj blog a čtenářský deník. Případným čtenářům přeju hezké a snad příjemně stravené chvíle. Herr Fronke

Nové řazení do rubrik a spolupráce

  Kvůli větší přehlednosti stránky jsem v hlavním sloupci vytvořil několik nových rubrik a články tak budou řazeny podle "žánru". Už to tedy nebude jako dřív, kdy bylo všechno prostě pod Novinkama. Ty zůstanou zachovány, aby měl případný čtenář pojem o tom co je právě aktuální, ale budou zde již pouze odkazy na daný článek. Zároveň chci upozornit na to, že nikomu nebráním ve psaní vlastních reportáží a pohledů na různé akce. Netajím se tím, že píšu jednostranně a zaujatě. Kdyby měl...

Vítězné G12 "C" s pohárem za 7. místo

Vítězné G12 "C" s pohárem za 7. místo
Skupina statečných hrdinů, jež absolvovala ročník 2014/15 a která zbyla z kdysi zdánlivě nekonečné soupisky G12. Poděkování patří ještě Šindymu, Rendovi, Vojtovi a Standovi, kteří za nás taky hráli, ale na fotku jsme je nepustili. Pokud jsem na někoho zapoměl, tak je to jeho chyba a smůla pro něj.

Komiks

Novinky

Nová strašidelná povídka

06.04.2024 10:00
Do povídek jsem přihodil jednu krátkou novou vlastní tvorbu. Inspirací mi byl přehršel seriálů o oživlých mrtvolách.  Pátek oživlých mrtvol

60 Vysočinou 2022

17.04.2023 18:31
60 Vysočinou 2022 opět jsem bojoval o přežití v horách a lukách Vysočiny

Tři Sestry v éře Covidu

10.08.2021 08:42
V reportážích z akcí se po dlouhé době objevilo něco nového a sice dva menší reporty z návštěvy koncertů Tří Sester. Tři Sestry a Vinyl tour v Corona...