Motto pro tento týden:

"Není ostuda spadnout, ale dlouho se nezvedat"

Úvodem o nás

Ultras G12 jsou otevřeni každému, kdo se chce aktivně podílet na podpoře špičkového futsalového klubu. Ultras G12 usiluje o spojení všech lidí, kteří souhlasí s tím, že faul na jednoho je faul na všechny.

Onlajny

Rozšíření působnosti stránek

Jelikož se věhlasný futsalový klub G12 výrazně zmenšil, co se členské základy týče a z kdysi tří týmů už zbylo pouze "C" špatně hrající v nejnižší soutěži. A jelikož sem už vůbec nepíše Žeňa alias Otec zakladatel, rozhodl jsem se tyto stránky osvojit a budu tady ukájet svoje nízké literární pudy. Kromě mých povídek a alkoholické historie v rubrice Dědeček vzpomíná, jsem přidal i svůj blog a čtenářský deník. Případným čtenářům přeju hezké a snad příjemně stravené chvíle. Herr Fronke

Nové řazení do rubrik a spolupráce

  Kvůli větší přehlednosti stránky jsem v hlavním sloupci vytvořil několik nových rubrik a články tak budou řazeny podle "žánru". Už to tedy nebude jako dřív, kdy bylo všechno prostě pod Novinkama. Ty zůstanou zachovány, aby měl případný čtenář pojem o tom co je právě aktuální, ale budou zde již pouze odkazy na daný článek. Zároveň chci upozornit na to, že nikomu nebráním ve psaní vlastních reportáží a pohledů na různé akce. Netajím se tím, že píšu jednostranně a zaujatě. Kdyby měl...

Vítězné G12 "C" s pohárem za 7. místo

Vítězné G12 "C" s pohárem za 7. místo
Skupina statečných hrdinů, jež absolvovala ročník 2014/15 a která zbyla z kdysi zdánlivě nekonečné soupisky G12. Poděkování patří ještě Šindymu, Rendovi, Vojtovi a Standovi, kteří za nás taky hráli, ale na fotku jsme je nepustili. Pokud jsem na někoho zapoměl, tak je to jeho chyba a smůla pro něj.

Stihli to!!!

Stihli to!!!
Jen několik desítek hodin před začátkem EURA2012 zprovoznili v Polsku klíčovou dálnici mezi Lodží a Varšavou a napojili dálnici až k německým hranicím. Foto z výstavby dálnice, kdy se finišovalo.

Komiks

Novinky

Třetí kola - 12 bodů pro G12

16.12.2012 20:06
V sekci G12, Futsal je k dostání opět aktuální report ze zápasů třetích kol jak B, tak C týmu.

Nový report

26.11.2012 21:52
Do sekce G12, Futsal přidán aktuální reportážní článek ze zápasů naší G12 - Tři v jednom.    

2012/13 1. kolo "C"

12.11.2012 20:43
Reportáž z prvního kola 2.třídy v sezóně 2012/13. V případě, že okdaz není aktivní článek najdete v sekci G12,...