Ve zkratce

01.02.2011 16:08

      Jelikož jsem byl časově vytížen a celkově značně demoralizován pouštím se do popisu posledních kol pouze stroze. O předminulém víkendu poměřilo Béčko síly s týmy se kterými sousedí na vrcholu tabulky. Ponejprve jsme celkem pohodově vyklepli třetí Rozhovice 3:1. V tomto zápase mě nejvíc zaujala okatá neférovost vesničanů, kteří se několikrát po evidentních tečích nepřiznali a tzv. dělali mrtvý brouky. Sralo mě to hlavně proto, že já osobně a věřím tomu, že naprostá většina z nás se přiznává vždycky. Holt jsme morálně mnohem výše.

   Pak nás čekal Juventus Hlinsko což byl zápas o naprosté čelo tabulky. Celkem slušně jsme odehráli první půli a začátek druhé, pak se něco zlomilo a závěr zápasu byl z naší strany naprosto tristní. Kdyby to šlo, asi bysme do hřiště hodili ručník. Porážku 1:7 sem nezažil hodně dlouho... Na zápas prvního s druhým to rozhodně nevypadalo.

      Následující víkend hrálo Céčko, nebyl jsem osobně přítomen a tak pouze z doslechu mohu konstatovat výsledky 3:4 se Středem a znovu 3:4 s Luží. Takže počet získaných bodů opět nulový.

   Naštěstí o tom samým víkendu hrálo ještě Áčko, který vyhrálo všechny tři zápasy a pohodlně si zajistilo POSTUP DO DIVIZE! Za celou redakci Ultrasu blahopřejeme a věříme v další šíření slávy a věhlasu G12.

Zpět