AKTUÁLNĚ 

Tyto stránky byly původě založené víceméně jako recesistické pro úzký okruh čtenářů zejména z řad futsalového klubu G12 Chrudim a několika málo fanoušků. Kdysi tu přispívaly až tři osoby a sice Herr Fronke alis vrchní ideolog, Otec zakladatel a příležitostně Buben. Otec zakladatel svou činnost na těchto stránkách naprosto ukončil již dávno, načež se Herr Fronke rozhodl rozšířit zaměření stránek a zveřejňovat zde své oblíbené reportáže z různých sportovních, kulturních, či alkoholických akcí. Jelikož je to hrozný narcis, časem sem začal cpát i svoje převážně hororové povídky a naposled dokonce blog, kde cpe širkokým masám obecenstva svoje nechutné názory. Herr Fronke píše krásně a čtivě. Před lety dokonce jistý čas působil v místním deníku, jelikož jsou však novináři mrdky mediální, rozhodl se oslovovat lid po svém. Níže necháváme původní úvodní text jako vzpomínku na starý dobrý časy.

 
 

Ultras

"Kdo umí fandit, žije v harmonii s přírodou. Jsoucno dělá jsoucím jedině bytí."

Nejtvrdší jádro Ultras týmu G12 Chrudim, které je regionální hvězdou lokálního fotbalu, vzniklo během října 2008 na jedné společenské akci. Domníváme se, že šlo o autorské čtení jednoho z našich členů.

Ultras G12 je nezisková nevládní obecně prospěšná organizace, vycházející z učení budhismu a sprťanských fanoušků. Našim posláním je podpora futsalového klubu při sportovních utkáních i ve veřejném životě. Zde je desatero:

  1. Nezafandíš klubu cizímu
  2. Nebudeš kozám říkat prsy
  3. Protihrače nepovažuješ za lidi, ale za zvířata
  4. Co můžeš zapálit dnes, neodkládej na zítřek
  5. Nenáviď SPS
  6. Nezapomeň, že zápasy se nerozhodují na hřišti, ale v parku
  7. Buď furt aspoň trochu nasranej
  8. Ultras je tvůj zákon i tvá rodina
  9. Jednou denně ucti G12 Chrudim
  10. Neušetříš.

Váš Otec Zakladatel

 

Vysvětlivky: 

SPS byl náš nejvíc nenáviděný soupeř a zápasy s nimi byli vždy na krev, plné zloby a zášti. Dnes už SPS neexistuje a část jeho hráčů se paradoxně objevila i v našem dresu.

 

Fotogalerie: O nás

Tato fotogalerie je prázdná.